AYYILDIZ TÜNEL EKİPMANLARI 25 yıllık bilgi ve tecrübelerin buluştuğu bir firmadır. Firmamız çözüm üreten ve yapıcı yaklaşımlar, örnek alınan projeler ve uygulamalar ile yatırımcıların öncelikli tercihi olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye aynı hassasiyet ve özenle yaklaşmakta ve tesislerini uluslararası kalite standartlarına uygun inşa ederek sanayicilerimize teslim etmektedir.

Müşteri beklentilerinin karşılandığı, en üst kalitede ürün, rekabet edebilir bir fiyat politikası ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AYYILDIZ  partnerleri ile gerçekleştirdiği sıkı iş birliği ve onlara sunduğu kaliteli ürün ve insan odaklı hizmet politikaları sayesinde hızla ve istikrarla büyümüştür.

AYYILDIZ olarak, yüksek makine parkurumuz, profesyonel çalışma metotlarımızla birlikte uluslararası standartlardan ve sürdürülebilir kalitemizden asla taviz vermemekteyiz.  Proje bazlı olarak değişmekle birlikte aylık 10.000 ton imalat ve montaj potansiyeline sahip olan firmamız, 35.000 m2 kapalı alan ve 30.000 m2 açık alanda hizmet vermektedir.

Ayrıca uluslararası standartlara uygun olarak üretilen tüm ürünlerimiz ISO-9001, ISO-14001, ISO-18001, ISO-45001, ISO-3834-2, ISO-1090-1, TR-İMO-052 sertifikalarına sahiptir.

Kalite

Kalite Yönetimi

Hedeflerimiz; taahhütlerimize bağlı kalarak müşteri memnuniyetini kazanmak, çalışanlarımızı eğitici faaliyetlerle destekleyerek, motivasyonlarını güçlendirmek, ulusal/uluslararası kalite ve çevre standartlarına uygun üretim yapmaktır.

new-ink-brush-drawn-eye-vector-sign-of-human-eye-isolated-minimal-single-flat-linear-icon-for-application-and-info-graphic-700-226697530

Vizyonumuz

Ürün kalitesi, güvenilirliği, sorumluluk bilinci ve yenilikçi bakış açısı sayesinde alanında dünya çapında en çok tercih edilen firma olmak.

Misyon

Misyonumuz

Başta müşterilerimiz olmak üzere, bizle başarı yolunda yürüyen tüm tarafların katılımcı olacağı bir anlayışla yüksek kaliteli, dayanıklı ve ekonomik ürünler meydana getirmek.

 

KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre Sağlığı, OHSAS18001 İs Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına uygun olarak sistemimizi iyileştirerek sürdürmek,

Kalite, çevre ve güvenlik standartlarına uygun üretim yaparak, müşteri talepleri doğrultusunda zamanında teslimat yapmak,

Kalite standartlarından ödün vermeden, müşteriler için fiyat avantajı sağlayarak çelik sektöründe lider olmak,

Üretimi verimli kaynak ve enerji kullanmak sureti ile çevreye duyarlı bir şekilde gerçekleştirmek, *Çalışanların imalat araç gereçlerine olan kontrol ve denetimlerini iyileştirerek iş güvenliğini sağlamak,

İşimizi her seferinde doğru yapmak,

Uluslararası standartlara ve kanunlara uygun iş yapmaktır.